Филтри -

Градежни машини New Holland од Чешка Република

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Градежни машини New Holland од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
28.240 € CZK 699.000 CZK
Багер на тркала
Година 2007 Километража 12000 м/ч Сила
Чехија, České Budějovice
Контактирајте го продавачот
26.910 € CZK 666.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 16700 м/ч Сила
Чехија, České Budějovice
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 9942 м/ч Сила
Чехија, Velké Meziříčí

Other makes in the section "Градежни машини од Чешка Република"

Контактирајте го продавачот
88.490 € CZK 2.190.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 5980 м/ч Сила
Чехија, MODLETICE
Контактирајте го продавачот
9.989 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Носивост 200 кг
Година 1990 Километража 126800 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
26.220 € CZK 649.000 CZK
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 3700 кг Висина за истовар 13.7 м
Година 2008 Километража 3686 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
22.430 € CZK 555.000 CZK
Багер гасеничар
Година 1987 Километража Сила
Чехија, Světlá pod Ještědem
Контактирајте го продавачот
27.270 € CZK 675.000 CZK
Багер-натоварувач
Година Километража 14523 м/ч Сила
Чехија, Brno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Одење багер
Година 2000 Километража Сила
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2001 Километража 8130 м/ч Сила
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Одење багер
Година 1990 Километража Сила
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Одење багер
Година 2008 Километража Сила
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Одење багер
Година 2013 Километража 8450 м/ч Сила
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
3.250 € Со вклучен ДДВ
Машина за дупчење
Година 2018 Километража Сила
Чехија, Krhanice
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2007 Километража 6045 м/ч Сила
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Чехија, Radonice
Контактирајте го продавачот
780.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1100 - 4.2
Година 2018 Километража 55084 км Сила
Чехија, Radonice
Контактирајте го продавачот
780.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1100 - 4.2
Година 2018 Километража 48874 км Сила
Чехија, Radonice
Контактирајте го продавачот
740.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1100-4.2
Година 2017 Километража 82542 км Сила
Чехија, Radonice
Контактирајте го продавачот
370.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1100-4.2
Година 2009 Километража 63073 км Сила
Чехија, Radonice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 30.4 м Дофаќач 6 м
Година 2005 Километража 150000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK4080-1 Висина на подигање 51 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 15 м Носивост 80000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т Брзина на подигање на товар 125 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 2013 Километража 52000 км Сила
Чехија, Tuřany
Контактирајте го продавачот
450 €
Контејнер за канцеларии
Година Километража Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел 14A Висина на подигање 13.5 м Дофат на стрела 7.2 м Носивост 250 кг
Година 12/2022 Километража 100 км Сила
Чехија, Louny
Контактирајте го продавачот
10.060 € CZK 249.000 CZK
Автодигалка
Година 1982 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи