Филтри -

Градежни машини New Holland од Бугарија

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

0 огласа: Градежни машини New Holland од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Other makes in the section "Градежни машини од Бугарија"

Контактирајте го продавачот
24.540 € BGN 48.000 BGN
Мини багер
Година 2020 Километража 460 м/ч Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
50.110 € BGN 98.000 BGN
Натоварувач со тркала
Носивост 2200 кг
Година 2017 Километража 850 м/ч Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.084,77 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 500000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 13900 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 08/2007 Километража 12099 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
12.307 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Ширина на валјак 1450 мм
Година 04/1998 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
9.230 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 12/2008 Километража 2095 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
91.550 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 30 м Носивост 30000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т Брзина 35 км/ч
Година 2004 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
19.650 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 25 м Носивост 12000 кг Капацитет на крајот на стрелата 285 т
Година 1996 Километража Сила
Бугарија, Kazanlak
Контактирајте го продавачот
11.940 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3
Година 06/2004 Километража 220000 км Сила
Бугарија, Kazanlak
Контактирајте го продавачот
46.550 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Grove Модел RT 530 E Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 85 м Носивост 30000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 04/2005 Километража Сила
Бугарија, Kazanlak
Контактирајте го продавачот
35.279,68 €
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2006 Километража 597000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Булдожер
Година 05/2001 Километража Сила
Бугарија, Kazanlak
Контактирајте го продавачот
330.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 91472 км Сила
Бугарија, гр. Перник
Контактирајте го продавачот
79.990 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 06/2003 Километража 30098 м/ч Сила
Бугарија, Svishtov
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2021 Километража 322 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 42 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2005 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 45 м Носивост 3000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2002 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.94 м Дофат на стрела 7.65 м Носивост 227 кг
Година 1999 Километража 5369 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2003 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 45 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2000 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 50 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2001 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Column formwork
Година Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 6005 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Малтер пумпа
Година 09/2011 Километража Сила
Бугарија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Претплати се