Филтри -

Градежни машини New Holland - Бразил

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини New Holland - Бразил

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.491,82 US$ EUR ≈ 51.320 €
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража 3966 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
77.493,84 US$ EUR ≈ 71.670 €
Грејдер
Година 2011 Километража 9200 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
56.465,36 US$ EUR ≈ 52.220 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
184.972,74 US$ EUR ≈ 171.100 €
Грејдер
Година 2019 Километража 3019 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
75.936,18 US$ EUR ≈ 70.230 €
Грејдер
Година 2011 Километража 9500 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
31.153,30 US$ EUR ≈ 28.810 €
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
47.703,50 US$ EUR ≈ 44.120 €
Багер-натоварувач
Година 2012 Километража 6600 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
66.200 US$ EUR ≈ 61.220 €
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 9000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
47.119,37 US$ EUR ≈ 43.580 €
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 5180 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
64.058,98 US$ EUR ≈ 59.240 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 8300 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се