Филтри -

Градежни машини New Holland од Австрија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини New Holland од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2007 Километража 14029 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
69.900 €
Грејдер
Брзина 40 км/ч
Година 03/2009 Километража 11447 м/ч Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 14587 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража 13100 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража 13100 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Мини багер
Година Километража Сила
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 13366 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Австрија, At-3311 Zeillern
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се