Филтри -

Градежни машини NORCAR

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини NORCAR: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2012-01-01 Километража Сила
Холандија, Kockengen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 01/2020 Километража Сила
Холандија, Cruquius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 1600 кг
Година 01/2008 Километража 1292 м/ч Сила 36 кс
Холандија, Leende
телескопски натоварувач на тркала NORCAR A6226 Automotive телескопски натоварувач на тркала NORCAR A6226 Automotive телескопски натоварувач на тркала NORCAR A6226 Automotive
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Laren
нови натоварувач со тркала NORCAR a6226 нови натоварувач со тркала NORCAR a6226
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
36.500 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 1250 кг
Година 2019 Километража Сила 26.4 кс
Украина, Житомир
нови натоварувач со тркала NORCAR 755XC нови натоварувач со тркала NORCAR 755XC
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 1150 кг Брзина 13 км/ч
Година 2019 Километража Сила 20 кс
Украина, Житомир
нови натоварувач со тркала NORCAR a6026 нови натоварувач со тркала NORCAR a6026
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
30.100 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 1150 кг Брзина 11 км/ч
Година 2019 Километража Сила 26 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 1150 кг
Година Километража Сила 20 кс
Холандија, Houten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се