Филтри -

Градежни машини NOBLELIFT од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини NOBLELIFT од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 230 кг
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 230 кг
Година Километража Сила
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.200 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година Километража Сила
Украина, Київ
нови ножична платформа NOBLELIFT SC12H нови ножична платформа NOBLELIFT SC12H
2
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 320 кг
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 320 кг
Година Километража Сила
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се