Филтри -

Градежни машини NOBAS

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини NOBAS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 63.920 €
Грејдер
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 7146 м/ч Сила
Украина, вул. Сулими, 9, смт. Глеваха
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Уривање багер
Година Километража Сила
Романија, Borș
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Дреглајн
Година 1991 Километража 3830 м/ч Сила
Франција, Saint-Jean-De-Maurienne
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Дреглајн
Година 1995 Километража 12000 м/ч Сила
Франција, Béthune
роторен багер NOBAS Excavator Dragline роторен багер NOBAS Excavator Dragline
2
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Роторен багер
Година Километража 1 м/ч Сила
Романија, GATAIA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се