Филтри -

Градежни машини NISSAN од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини NISSAN од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.300 US$ EUR ≈ 22.370 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел K26 Висина на подигање 12 м
Година 2016 Километража 22000 км Сила
Украина, Львів
ново возило со дигалка со корпа NISSAN ново возило со дигалка со корпа NISSAN
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ECOLINE 180 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел DA420 Висина на подигање 20 м Носивост 300 кг
Година 2016 Километража 23334 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
51.100 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 23 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 23253 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ECOLINE 160 Висина на подигање 14 м Дофат на стрела 9 м Носивост 250 кг
Година Километража Сила
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа NISSAN возило со дигалка со корпа NISSAN возило со дигалка со корпа NISSAN
3
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел Blift 230 Pro Висина на подигање 22.5 м Носивост 250 кг
Година 2013 Километража 30464 км Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа NISSAN ForSte 16T ново возило со дигалка со корпа NISSAN ForSte 16T ново возило со дигалка со корпа NISSAN ForSte 16T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ForSte 16T Висина на подигање 14 м Дофат на стрела 10 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
1
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел DA320 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9.2 м
Година 2012 Километража 23489 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 2112 SMART Висина на подигање 21 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 55313 км Сила
Украина, Киев
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се