Филтри -

Градежни машини NISSAN од Шпанија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини NISSAN од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 18.99 м
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Amposta
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Модел VALMAN 7070-A Дофат на стрела 6.9 м Носивост 4940 кг Капацитет на крајот на стрелата 9.4 т
Година 01/1990 Километража 600000 км Сила
Шпанија, Albal
Контактирајте го продавачот
аукција 13.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел AUTEL 141 CL Висина на подигање 15 м Носивост 200 кг
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел TLR20 Висина на подигање 20 м
Година 01/2016 Километража 36502 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел HX195 Носивост 200 кг
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MX 250 Висина на подигање 30 м Носивост 250 кг
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел NT 400 Висина на подигање 65 м
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се