Филтри -

Градежни машини NISSAN од Полска

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

31 огласа: Градежни машини NISSAN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.330 € PLN 149.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 17/2/7 (8,5) HQ Носивост 200 кг
Година 2017 Километража 31726 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 240 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 15.9 м Носивост 250 кг
Година 2017 Километража 30700 км Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
36.890 € PLN 165.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20.2 HV Дофат на стрела 9.2 м Носивост 300 кг
Година 2014 Километража 21829 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
27.990 € PLN 125.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел TB200 Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 35290 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
43.110 € PLN 193.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20,3 Easy
Година 2018 Километража 27349 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел VAT 66 NLX Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 10.7 м
Година 2019 Километража 36920 км Сила
Полска, Trzebnica
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
2
Контактирајте го продавачот
28.900 € PLN 130.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража Сила
Полска, Siodła
Контактирајте го продавачот
26.460 € PLN 119.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел 160 ALU DS Висина на подигање 14.1 м Дофат на стрела 10.5 м
Година 2007 Километража 127900 км Сила
Полска, Konarzyny
Контактирајте го продавачот
67.820 € PLN 305.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел TB270 Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 16.4 м
Година 2014 Километража 58546 км Сила
Полска, Konarzyny
Контактирајте го продавачот
65.590 € PLN 295.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел TB270 Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 16.4 м
Година Километража 96500 км Сила
Полска, Konarzyny
Контактирајте го продавачот
53.140 € PLN 239.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел P240A Висина на подигање 21.3 м Дофат на стрела 10.8 м
Година 2014 Километража 18500 км Сила
Полска, Konarzyny
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MJ 201 S Висина на подигање 18.1 м Дофат на стрела 12.1 м
Година 2017 Километража 43000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел P260B Висина на подигање 23.6 м Дофат на стрела 12.9 м Носивост 230 кг
Година 2013 Километража 50375 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел E240PX Висина на подигање 21.4 м Дофат на стрела 10.2 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 65525 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел DA320 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9.5 м Носивост 225 кг
Година 2017 Километража 97570 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 1812 Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 11.8 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 48050 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел E180PX Висина на подигање 15.9 м Дофат на стрела 7.6 м Носивост 220 кг
Година 2011 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел P200A Висина на подигање 17.8 м Дофат на стрела 8.4 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 50500 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел T315 Висина на подигање 12.5 м Дофат на стрела 9.1 м Носивост 225 кг
Година 2011 Километража 79160 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MX200 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9.65 м Носивост 200 кг
Година 2009 Километража 98330 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
22.010 € PLN 99.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 160ALU Висина на подигање 14 м Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 117659 км Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
20.880 € PLN 93.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Siodła
Контактирајте го продавачот
26.210 € PLN 117.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 18 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Siodła
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
2
Контактирајте го продавачот
27.770 € PLN 124.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 179T Висина на подигање 17 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража Сила
Полска, Siodła
Контактирајте го продавачот
53.140 € PLN 239.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел TBR 200 Висина на подигање 20.25 м Дофат на стрела 18.25 м Носивост 230 кг
Година 11/2010 Километража 68000 км Сила
Полска, Warszawa
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се