Филтри -

Градежни машини NISSAN од Кина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини NISSAN од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
78.000 US$ EUR ≈ 72.590 €
Кран гасеничар
Година 07/2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за набивање столбови
Година 1999 Километража 5522 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел Kato NK2500-V Висина на подигање 29 м Дофаќач 9 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 07/1994 Километража 38000 км Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Tadano Модел TG500E Висина на подигање 42 м Брзина 70 км/ч
Година 2011 Километража 65000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
автодигалка NISSAN DH500-6 Nissan Mobile Crane автодигалка NISSAN DH500-6 Nissan Mobile Crane автодигалка NISSAN DH500-6 Nissan Mobile Crane
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 07/2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 5 Носивост 50000 кг
Година 2019 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се