Филтри -

Градежни машини NISSAN од Италија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Градежни машини NISSAN од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел Pagliero MX270EX Носивост 225 кг
Година 2010 Километража 20022 км Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел TP 200-A Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 10 м Носивост 200 кг
Година 12/2008 Километража 108000 км Сила
Италија, Osimo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Z19 Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 8 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 46500 км Сила
Италија, San Benedetto del Tronto
возило со дигалка со корпа NISSAN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел PAGLIERO HX200EX Висина на подигање 20 м
Година 2015 Километража 3674 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Возило со дигалка со корпа
Модел SUP ELEVANT K205 Висина на подигање 20 м
Година 2005 Километража 35000 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел ALU 220 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 10 м Носивост 200 кг
Година 2005 Километража 90000 км Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел AUTEL 187 HP Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 12.7 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 12000 км Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Возило со дигалка со корпа
Модел AUTEL 230 HP Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 12.2 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 80000 км Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Возило со дигалка со корпа
Модел Oil&Steel E20.10 compact RE Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9.5 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 60000 км Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Z 19 Висина на подигање 19 м
Година 2007 Километража 82000 км Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел SNAKE 189 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 8 м
Година 2009 Километража 81000 км Сила
Италија, Osimo
возило со дигалка со корпа NISSAN Multitel MX 250 возило со дигалка со корпа NISSAN Multitel MX 250 возило со дигалка со корпа NISSAN Multitel MX 250
3
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел MX 250 Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 12 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 50000 км Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел PNT 205 S Висина на подигање 20.5 м Дофат на стрела 9 м Носивост 230 кг
Година 2011 Километража 63000 км Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел P240 Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 11 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 70000 км Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Pagliero 220 ALU
Година 2001 Километража Сила
Италија, Cuneo
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR
1
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел 20 D Висина на подигање 20 м
Година 2018 Километража 22000 км Сила
Италија, VIGNOLO