Филтри -

Градежни машини NISSAN од Холандија

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

52 огласа: Градежни машини NISSAN од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Носивост 5300 кг
Година 01/2002 Километража 444444 км Сила
Холандија, Meerkerk
ново возило со дигалка со корпа NISSAN Autohoogwerker ново возило со дигалка со корпа NISSAN Autohoogwerker ново возило со дигалка со корпа NISSAN Autohoogwerker
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел PLA 250 Носивост 220 кг
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново возило со дигалка со корпа NISSAN ново возило со дигалка со корпа NISSAN ново возило со дигалка со корпа NISSAN
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел PLA 220 Висина на подигање 22 м
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR ново возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR ново возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TB 240
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел MX235
Година 2013-01-01 Километража 76876 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2006-01-01 Километража 72389 км Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
61.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2014-08-19 Километража 57389 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4
Година 2008-07-15 Километража 131544 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел PLA210
Година 2008 Километража 131544 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел MX200 Носивост 200 кг
Година 2009-01-01 Километража 1789 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел P260B Носивост 200 кг
Година 2011-01-01 Километража 101401 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел PNT205NH
Година 2014-01-01 Километража 1225 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Носивост 360 кг
Година 01/2000 Километража 124929 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел P260B
Година 2011-01-01 Километража 76237 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел P260B Носивост 200 кг
Година 2011-01-01 Километража 85838 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел P260B
Година 2012-05-07 Километража 65217 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
61.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2014-08-10 Километража 48486 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4
Година 2012-05-07 Километража 82016 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
61.500 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел P260B
Година 2014 Километража 48486 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 250 кг
Година 2018-03-13 Километража 60568 км Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел CMC PLA 190 Висина на подигање 16.5 м Носивост 200 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел CMC PLA 148 Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 14 м Носивост 200 кг
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел PNT205NH
Година 2014-01-01 Километража 1372 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 01/2000 Километража 175294 км Сила
Холандија, Rucphen
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Weiss SF 10 Носивост 640 кг
Година 01/2011 Километража 67726 км Сила
Холандија, Almelo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се