Филтри -

Градежни машини NISSAN од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини NISSAN од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража Сила
Германија, Dormagen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Модел MX205
Година 2012 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Модел MX250
Година 2012 Километража 37925 км Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Модел MX205DS
Година 2012 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20.5 м Дофат на стрела 5 м Носивост 250 кг
Година 2015-01-01 Километража 135500 км Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел P260 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 15.5 м Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 91500 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Steiger T8,270
Година 2015-01 Километража 43599 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Steiger Висина на подигање 27 м
Година 2015-01 Километража 43599 км Сила
Германија, Bottrop
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се