Филтри -

Градежни машини NISSAN од Франција

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини NISSAN од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел NEWEUROSFILO 17.85 HQ Висина на подигање 17 м
Година 07/2017 Километража 25525 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
аукција 8.060 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2004 Километража 67921 км Сила
Франција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 160 кг
Година 2018 Километража 14832 км Сила
Франција, St Aubin Sur Gaillon, 27600, Zac Les Champs Chouette 2
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел 162 ATL Висина на подигање 16.2 м Дофат на стрела 7 м
Година 2005-02-24 Километража 184435 км Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Возило со дигалка со корпа
Модел topy 10 Дофат на стрела 5.7 м Носивост 120 кг
Година 2006-11-21 Километража 287458 км Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел HL27/1-6LH Висина на подигање 26.6 м Носивост 300 кг
Година 2015 Километража 130000 км Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 09/2001 Километража 81100 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 10 м
Година 03/2010 Километража 99000 км Сила
Франција, Saint-Cyr-l'École
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Висина на подигање 16 м
Година 2006 Километража 60867 км Сила
Франција, BEUVRY-LA-FORET
Контактирајте го продавачот
26.800 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 8.8 м Носивост 120 кг
Година 2015 Километража 176855 км Сила
Франција, BONSECOURS
возило со дигалка со корпа NISSAN SCORPION 18-12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 17.8 м Носивост 200 кг
Година 2017 Километража Сила
Франција, SENLIS
возило со дигалка со корпа NISSAN SCORPION 21.12J
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 12 м Носивост 230 кг
Година 2017 Километража Сила
Франција, SENLIS
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се