Филтри -

Градежни машини NISSAN од Европа

Резултати од пребарување: 212 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

212 огласа: Градежни машини NISSAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2014 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 240 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 15.9 м Носивост 250 кг
Година 2017 Километража 30700 км Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
27.890 € PLN 124.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел TB200
Година 2010 Километража 35290 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
35.920 € PLN 160.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20.2 HV Дофат на стрела 9.2 м Носивост 300 кг
Година 2014 Километража 21829 км Сила
Полска, Rzeszow
аукција 103 € SEK 1.200 SEK
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел P 220 B Носивост 240 кг
Година 2011 Километража 46869 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел SNAKE 189 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 8 м
Година 2009 Километража 81000 км Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
43.290 € PLN 193.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20,3 Easy
Година 2018 Километража 27349 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел T418 Висина на подигање 18 м Носивост 225 кг
Година 12/2015 Километража 78963 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел T318 Висина на подигање 18 м Носивост 225 кг
Година 03/2012 Километража 75087 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Z19 Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 8 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 46000 км Сила
Италија, San Benedetto del Tronto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2006 Километража 107674 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2006 Километража 116412 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Klaas Модел K20 -27
Година 1998 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 21 JH Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 10 м Носивост 280 кг
Година 2017 Километража 91000 км Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
33.470 € PLN 149.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 17/2/7 (8,5) HQ Носивост 200 кг
Година 2017 Километража 31726 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел ALU 160 Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража 1000 км Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Skyliner 210PX Висина на подигање 22 м Носивост 250 кг
Година 2015 Километража 67500 км Сила
Унгарија, Budapest
компактор NISSAN NT400 35.12 компактор NISSAN NT400 35.12 компактор NISSAN NT400 35.12
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Евро Euro 5
Година 2016-10 Километража Сила
Италија, Firenze
компактор NISSAN NT400 35.12 компактор NISSAN NT400 35.12 компактор NISSAN NT400 35.12
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Евро Euro 5
Година 2016-10 Километража Сила
Италија, Firenze
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел B200T Висина на подигање 20 м Носивост 200 кг
Година 11/2018 Километража 20682 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел P260B - 25,6 m Висина на подигање 25.6 м Носивост 230 кг
Година 08/2012 Километража 44371 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел ECOLINE 160 Висина на подигање 16 м Носивост 250 кг
Година 10/2017 Километража 29287 км Сила
Унгарија, Győr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 212 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се