Филтри -

Градежни машини NISSAN

Резултати од пребарување: 153 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини NISSAN: 153 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел HX195 Носивост 200 кг
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MX 250 Висина на подигање 30 м Носивост 250 кг
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел SNAKE 189 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 8 м
Година 2009 Километража 81000 км Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
29.830 € PLN 144.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 2012 Километража 77654 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
34.980 € PLN 169.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел Comet 17/2/7 HQ Висина на подигање 15 м Носивост 200 кг
Година 2017 Километража 18749 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET 30 Висина на подигање 12 м
Година 2007 Километража 133000 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Scorpion 1812 Висина на подигање 18 м
Година 2019 Километража 3800 км Сила
Унгарија, Szeged
возило со дигалка со корпа NISSAN CELA DT24
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел CELA DT24 Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 12 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 13800 км Сила
Чехија, Louny
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
2
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел DA320 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9.5 м Носивост 225 кг
Година 2010 Километража 50235 км Сила
Чехија, Louny
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2014 Километража Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 9.75 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 50000 км Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел 160 ALU DS - 16m Носивост 200 кг
Година 2009 Километража 84128 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
51.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4
Година 2012-05-08 Километража 82016 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел PESCI SE 40 Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 7.9 м Носивост 2086 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.5 т
Година 2009 Километража 220 км Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел P 200 TXE Висина на подигање 20 м
Година 2018 Километража 59800 км Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 153 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се