Филтри -

Градежни машини NIFTYLIFT од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини NIFTYLIFT од Унгарија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11.9 м Носивост 200 кг
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, 1097 Budapest, Illatos Út 13
хидраулична зглобна платформа NIFTYLIFT HR28 Hybrid хидраулична зглобна платформа NIFTYLIFT HR28 Hybrid хидраулична зглобна платформа NIFTYLIFT HR28 Hybrid
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 27.7 м Носивост 280 кг
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, 1097 Budapest, Illatos Út 13
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.8 м Носивост 225 кг
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, 1097 Budapest, Illatos Út 13
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.7 м Носивост 225 кг
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, 1097 Budapest, Illatos Út 13
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17 м Носивост 225 кг
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, 1097 Budapest, Illatos Út 13
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 17 м Носивост 225 кг
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, 1097 Budapest, Illatos Út 13
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се