Филтри -

Градежни машини NIFTYLIFT од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини NIFTYLIFT од Полска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.210 € PLN 69.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.4 м Носивост 225 кг
Година 2009 Километража 991 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
23.920 € PLN 109.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 21 м Носивост 225 кг
Година 2011 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.820 € PLN 81.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 17 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
10.550 € PLN 48.500 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.2 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 864 м/ч Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
11.970 € PLN 55.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.2 м Носивост 200 кг
Година 2011 Километража Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
8.248 € PLN 37.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.2 м Носивост 200 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Tyniec Mały
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се