Филтри -

Градежни машини NIFTYLIFT од Летонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини NIFTYLIFT од Летонија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.759 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10.21 м Носивост 200 кг
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Латвија, Uk
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10.21 м Носивост 200 кг
Година 2017 Километража 10 м/ч Сила
Латвија, RIGA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови хидраулична зглобна платформа NIFTYLIFT HR21 E 2x4 нови хидраулична зглобна платформа NIFTYLIFT HR21 E 2x4 нови хидраулична зглобна платформа NIFTYLIFT HR21 E 2x4
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
71.070 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.79 м Носивост 250 кг
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Латвија, Uk
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.2 м Дофат на стрела 6.1 м Носивост 200 кг
Година 12/2017 Километража Сила
Латвија, Latvija
Контактирајте го продавачот
21.537 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.2 м Дофат на стрела 6.1 м Носивост 200 кг
Година 02/2021 Километража Сила
Латвија, Uk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се