Филтри -

Градежни машини NIFTYLIFT од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини NIFTYLIFT од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2007 Километража 2500 м/ч Сила
Германија, Aresing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.8 м Дофат на стрела 14 м
Година 2010 Километража 776 м/ч Сила
Германија, Trochtelfingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2009 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2012 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2010 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
29.400 € GBP 25.040 GBP
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 9.8 м Носивост 225 кг
Година 2013 Километража 1305 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2020 Километража 57 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2015-01-01 Километража 570 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 6.1 м
Година 2014 Километража Сила
Германија, Dresden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се