Филтри -

Градежни машини NIFTYLIFT

Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини NIFTYLIFT: 103 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2013-01-01 Километража 620 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
аукција 6.051 € DKK 45.000 DKK
Хидраулична зглобна платформа
Година 2003 Километража Сила
Данска, Sjælland
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2007-01-01 Километража 261 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2014-01-01 Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
15.220 € PLN 69.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.4 м Носивост 225 кг
Година 2009 Километража 991 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
17.830 € PLN 81.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 17 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
23.930 € PLN 109.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 21 м Носивост 225 кг
Година 2011 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.520 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.2 м Дофат на стрела 9.4 м Носивост 225 кг
Година 2006 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 200 кг
Година 06/2004 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.3 м Носивост 200 кг
Година 06/2004 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2014-01-01 Километража 1610 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2014-01-01 Километража 453 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
52.811 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 20.7 м Носивост 225 кг
Година 2017 Километража 500 м/ч Сила
Унгарија, 1097 Budapest, Illatos Út 13
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 519 м/ч Сила
Холандија, Bunnik
Контактирајте го продавачот
16.810 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17.19 м Носивост 225 кг
Година 2007 Километража 1174 м/ч Сила
Данска, Rødekro
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Претплати се