Филтри -

Градежни машини NEX

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини NEX: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 400 кг Брзина 59 км/ч
Година 2021 Километража Сила 13 кс
Полска, Brzeziny
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 05/2021 Километража 1 м/ч Сила 10.3 kW
Полска, Brzeziny
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се