Филтри -

Градежни машини NEW HOLLAND од Унгарија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини NEW HOLLAND од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
71.500 €
Грејдер
Година 2008 Километража 12000 м/ч Сила
Унгарија, Győr, Győr-Moson-Sopron
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2012 Километража 5790 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2008 Километража 6867 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража 6300 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2006 Километража 7099 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 2900 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.650 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2006 Километража 6709 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.600 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 7327 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година Километража 8899 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.100 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2003 Километража 12200 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се