Филтри -

Градежни машини NEW HOLLAND од Турција

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини NEW HOLLAND од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B115D нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B115D нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B115D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Турција
нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B110D нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B110D нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B110D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
58.100 US$ EUR ≈ 53.980 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Турција
багер-натоварувач NEW HOLLAND B115 багер-натоварувач NEW HOLLAND B115
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража 16800 м/ч Сила
Турција
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се