Филтри -

Градежни машини NEW HOLLAND од Словачка

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини NEW HOLLAND од Словачка: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3
Година 4/2010 Километража 9064 км Сила 111 кс
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 €
Натоварувач со тркала
Година 01/2005 Километража 13084 м/ч Сила
Словачка, Jelka
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 4700 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 3670 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 3750 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2020 Километража 240 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3
Година 3/2015 Километража 10070 км Сила 97.89 кс
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 5/2010 Километража 13959 км Сила 111 кс
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 6/2010 Километража 11800 км Сила 82 kW
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3
Година 12/2013 Километража 9742 км Сила 82 kW
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 4800 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се