Филтри -

Градежни машини NEW HOLLAND од Русија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини NEW HOLLAND од Русија: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер-натоварувач NEW HOLLAND New Holland LB115 багер-натоварувач NEW HOLLAND New Holland LB115 багер-натоварувач NEW HOLLAND New Holland LB115
3
Контактирајте го продавачот
27.970 € RUB 2.367.000 RUB
Багер-натоварувач
Година 2000 Километража 7151 м/ч Сила
Русија, Калининградская Область
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2008 Километража Сила 257 kW
Русија, Нижний новгород
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се