Филтри -

Градежни машини NEW HOLLAND од Романија

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

56 огласа: Градежни машини NEW HOLLAND од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар NEW HOLLAND за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Грејдер
Година 2008 Километража Сила
Романија, Negresti Oas
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 8400 м/ч Сила
Романија, Negresti Oas
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 9000 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2020-01-01 Километража 1 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2011 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2007 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 4200 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Багер-натоварувач
Година 1998 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Мини натоварувач
Година 2007 Километража 2393 м/ч Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Булдожер
Година 2005 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
18.300 €
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 5900 м/ч Сила
Романија, Oradea
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Роторен багер
Година 2010-01-01 Километража 8151 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2020-01-01 Километража 2100 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
82.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2022-01-01 Километража 1 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2005-01-01 Километража 9500 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Носивост 1200 кг
Година 2008 Километража 3000 м/ч Сила
Романија, Sieu-Sfântu
Контактирајте го продавачот
104.500 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2012 Километража 3014 м/ч Сила
Романија, Buzău
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 1993 Километража 1800 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Романија, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се