Филтри -

Градежни машини NEW HOLLAND од Полска

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

54 огласа: Градежни машини NEW HOLLAND од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.530 € PLN 143.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 14524 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
43.770 € PLN 205.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.990 € PLN 74.900 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2008 Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
88.600 € PLN 415.000 PLN
Булдожер
Година 2011 Километража 17000 м/ч Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2012 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Harbutowice
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража 380 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
25.620 € PLN 120.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 9712 м/ч Сила
Полска, Gozdanin
багер-натоварувач NEW HOLLAND B115
1
Контактирајте го продавачот
27.540 € PLN 129.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 13769 м/ч Сила
Полска, Przasnysz
Контактирајте го продавачот
33.080 € PLN 155.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
26.690 € PLN 125.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 4000 кг
Година 2005 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Bydgoszcz
Контактирајте го продавачот
24.550 € PLN 115.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража 9168 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
24.550 € PLN 115.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража 9168 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
41.630 € PLN 195.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 6707 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
41.630 € PLN 195.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 6707 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
41.630 € PLN 195.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 6707 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2006 Километража 16000 м/ч Сила
Полска, Chełm Śląski
Контактирајте го продавачот
41.630 € PLN 195.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 6707 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
41.630 € PLN 195.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 6707 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
41.630 € PLN 195.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 6707 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
40.140 € PLN 188.000 PLN
Мини багер
Година 2014 Километража 9000 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
41.630 € PLN 195.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 6707 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
41.630 € PLN 195.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 6707 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
41.630 € PLN 195.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 6707 м/ч Сила
Полска, Milicz
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се