Филтри -

Градежни машини NEW HOLLAND од Литванија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини NEW HOLLAND од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.800 €
Мини натоварувач
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 15.600 €
Багер на тркала
Година 2012 Километража 6671 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 19.750 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 17105 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 8500 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Мини натоварувач
Година 2010 Километража Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража 9800 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 2300 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 9000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Мини натоварувач
Година 2004 Километража 6730 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2022 Километража 8 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 08/2005 Километража Сила
Литванија, Plungė
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се