Филтри -

Градежни машини NEW HOLLAND од Летонија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини NEW HOLLAND од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Багер на тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2008 Километража 10377 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Багер-натоварувач
Година 06/2008 Километража 9900 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10100 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 17520 м/ч Сила
Латвија, Klives
багер гасеничар NEW HOLLAND E215 B багер гасеничар NEW HOLLAND E215 B багер гасеничар NEW HOLLAND E215 B
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 15000 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10672 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се