Филтри -

Градежни машини NEW HOLLAND од Италија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Градежни машини NEW HOLLAND од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 12000 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 4800 м/ч Сила
Италија, Missiano
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 3855 м/ч Сила
Италија, Missiano
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 7300 м/ч Сила
Италија, Missiano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 6397 м/ч Сила
Италија, Roma
мини багер NEW HOLLAND E18SR мини багер NEW HOLLAND E18SR мини багер NEW HOLLAND E18SR
3
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Мини багер
Година 2009 Километража 4000 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 8700 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража 6800 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Мини натоварувач
Година 2008 Километража 2000 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 8387 м/ч Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Мини багер
Година 2006 Километража 8360 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2005 Километража 4752 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Багер-натоварувач
Висина на подигање 2.65 м
Година 2005 Километража 3081 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража 7 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Мини натоварувач гасеничар
Година 2010 Километража 3200 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 13000 м/ч Сила
Италија, Roma
багер гасеничар NEW HOLLAND E245 багер гасеничар NEW HOLLAND E245
2
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 9505 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 3962 м/ч Сила
Италија, Cuneo
багер гасеничар NEW HOLLAND E215 багер гасеничар NEW HOLLAND E215
2
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 12126 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2008 Километража 4662 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 8700 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 2.68 м
Година 2005 Километража 5826 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 6206 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 7377 м/ч Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се