Филтри -

Градежни машини NEW HOLLAND од Финска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини NEW HOLLAND од Финска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 9200 м/ч Сила
Финска, Kuhmo
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2007 Километража 8795 м/ч Сила
Финска, Oulu
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 11000 м/ч Сила
Финска, Alajärvi
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 11494 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 6920 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 10000 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се