Филтри -

Градежни машини NEW HOLLAND од Естонија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа : Градежни машини NEW HOLLAND од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража 8783 м/ч Сила
Естонија, Kiisa
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2004 Километража 8900 м/ч Сила
Естонија, Kiisa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2006 Километража 7856 м/ч Сила
Естонија, Kiisa
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 16118 м/ч Сила
Естонија, Kiisa
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 10434 м/ч Сила
Естонија, Kiisa
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 13000 м/ч Сила
Естонија, Padise
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се