Филтри -

Градежни машини NEW HOLLAND од Чешка Република

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини NEW HOLLAND од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.560 € CZK 940.000 CZK
Мини натоварувач
Носивост 1050 кг
Година 2015 Километража 3500 м/ч Сила
Чехија, Hradec Králové
Контактирајте го продавачот
аукција 18.010 € CZK 439.000 CZK
Мини натоварувач гасеничар
Година 01/2007 Километража 2700 м/ч Сила
Чехија, Praha 10 - Strašnice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.970 € CZK 755.000 CZK
Багер на тркала
Година 2007 Километража 12000 м/ч Сила
Чехија, České Budějovice
Контактирајте го продавачот
23.590 € CZK 575.000 CZK
Мини натоварувач гасеничар
Година 2007 Километража 2500 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
15.050 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1998 Километража 7023 м/ч Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
15.050 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1998 Километража 7023 м/ч Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
56.250 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 9942 м/ч Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се