Филтри -

Градежни машини NEW HOLLAND - Бразил

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини NEW HOLLAND - Бразил: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
110.898,86 US$ EUR ≈ 98.810 €
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 3116 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
48.731 US$ EUR ≈ 43.420 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
78.292,08 US$ EUR ≈ 69.760 €
Булдожер
Година 2014 Километража 3412 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
67.721,76 US$ EUR ≈ 60.340 €
Булдожер
Година 2013 Километража 6000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер-натоварувач NEW HOLLAND B90B
1
Контактирајте го продавачот
50.164,26 US$ EUR ≈ 44.700 €
Багер-натоварувач
Година 2016 Километража 2900 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала NEW HOLLAND W170 B
1
Контактирајте го продавачот
119.498,44 US$ EUR ≈ 106.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 2600 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
84.204,30 US$ EUR ≈ 75.030 €
Грејдер
Година 2016 Километража 15000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
грејдер NEW HOLLAND RG170B
1
Контактирајте го продавачот
84.204,30 US$ EUR ≈ 75.030 €
Грејдер
Година 2017 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала NEW HOLLAND W160 натоварувач со тркала NEW HOLLAND W160
2
Контактирајте го продавачот
53.747,43 US$ EUR ≈ 47.890 €
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар NEW HOLLAND E215 B
1
Контактирајте го продавачот
58.226,38 US$ EUR ≈ 51.880 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 10000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
67.900,91 US$ EUR ≈ 60.500 €
Багер-натоварувач
Година 2020 Километража 1400 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
32.248,46 US$ EUR ≈ 28.730 €
Багер-натоварувач
Година 2009 Километража 7000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
59.838,80 US$ EUR ≈ 53.320 €
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се