Филтри -

Градежни машини NEW HOLLAND

Резултати од пребарување: 396 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

396 огласа: Градежни машини NEW HOLLAND

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 10/2018 Километража 380 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Мини багер
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Романија, Turda
натоварувач со тркала NEW HOLLAND Kobelco E385 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
28.908 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Германија, De-94330 Salching
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
54.916 €
Мини багер
Година Километража Сила
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2004 Километража 5603 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 17520 м/ч Сила
Латвија, Klives
нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B115C / B110C нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B115C / B110C
2
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 4580 кг Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Грузија, Tbilisi
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 71.620 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 3425 кг Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Грузија, Tbilisi
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 14587 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B115D нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B115D нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B115D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Турција
нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B110D нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B110D нови багер-натоварувач NEW HOLLAND B110D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2007 Километража 14029 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2009-01-01 Километража 7890 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 2008 Километража 7089 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
40.790 € PLN 185.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 11/2020 Километража 1939 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
аукција 83.440 € DKK 621.500 DKK
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Багер на тркала
Година 2006 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 12089 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 11110 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 6125 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 396 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се