Филтри -

Градежни машини NEUSON од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини NEUSON од Италија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 2531 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2005 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1800 кг
Година 2009 Километража 1400 м/ч Сила
Италија, Alba (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2009 Километража 2000 м/ч Сила
Италија, Alba (CN)
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Мини багер
Година 1999 Километража 3923 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Мини багер
Година 2005 Километража 5238 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2005 Километража 3848 м/ч Сила
Италија, Roma
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се