Филтри -

Градежни машини NCB

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини NCB: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1983 Километража Сила
Грција, Σίνδος Θεσσαλονίκης
машина за дупчење NCB FD100 машина за дупчење NCB FD100 машина за дупчење NCB FD100
3
Контактирајте го продавачот
240.000 €
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
255.000 €
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 1300 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1996 Километража 9000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се