Филтри -

Градежни машини Multitel

Резултати од пребарување: 123 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

123 огласа: Градежни машини Multitel

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MX 250 Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Италија, Cuneo, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 202 DS Дофат на стрела 9.8 м Носивост 200 кг
Година 2014 Километража 55886 км Сила
Полска, Rzeszów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 - 20 m Multitel HX195 bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 - 20 m Multitel HX195 bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 - 20 m Multitel HX195 bucket truck boom lift
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел HX 195 Дофат на стрела 9.45 м Носивост 200 кг
Година 2019 Километража 35000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 182 DS Носивост 200 кг
Година 2014 Километража 75800 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Дофат на стрела 10.2 м Носивост 200 кг
Година 2014 Километража 66628 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MX 200 DS Дофат на стрела 8.5 м Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 75000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MX170 Дофат на стрела 7.95 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 105000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MX170 Дофат на стрела 7.95 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 63730 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Дофат на стрела 10.2 м Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 58383 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 202 Дофат на стрела 9.5 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 92537 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 182 EX Дофат на стрела 13.2 м Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 47664 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Дофат на стрела 10.2 м Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 27539 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MX170 Дофат на стрела 7.95 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 81336 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 26309 км Сила
Холандија, Almelo
возило со дигалка со корпа Renault Maxity возило со дигалка со корпа Renault Maxity
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 202 DS Дофат на стрела 9.8 м Носивост 200 кг
Година 2014 Километража 55000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MX170 Дофат на стрела 7.95 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 105044 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел MXE200 Висина на подигање 19.9 м Носивост 200 кг
Година 2023 Километража 100 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 160 Alu Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 05/2015 Километража 94737 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел MX200 Висина на подигање 20 м Носивост 200 кг
Година 04/2016 Километража 44724 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
41.110 € PLN 175.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MX 250 Дофат на стрела 12 м
Година 2013 Километража 68000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
26.620 € PLN 113.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 160 alu/ds Дофат на стрела 10.2 м
Година 2013 Километража 86000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
33.860 € PLN 144.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел MT 202 DS Дофат на стрела 9.8 м
Година 2013 Километража 111000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 202 DS Дофат на стрела 9.8 м Носивост 200 кг
Година 2014 Километража 95009 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Дофат на стрела 10.2 м Носивост 200 кг
Година 2017 Километража 41000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MZ250 Носивост 200 кг
Година 2019 Километража 1800 м/ч Сила
Италија, Cuneo, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 123 огласа
Прикажи