Филтри -

Градежни машини Multicar

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Градежни машини Multicar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Hubmeister HM16D Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 8 м Носивост 670 кг
Година 2001 Километража 50725 км Сила
Германија, Sottrum

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
2.222.222 € Со вклучен ДДВ
Машина за дупчење
Година 05/2005 Километража Сила
Северна Македонија, Никодин
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.98 м
Година 2009 Километража 6428 м/ч Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 11868 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Мини багер
Година 2014 Километража 9162 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.436 €
Мини багер
Година 2018 Километража 3996 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2012 Километража 3009 м/ч Сила
Холандија, Venlo
мини багер Toro dingo tx1000 schmal мини багер Toro dingo tx1000 schmal
2
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Мини багер
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 7612 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 8801 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 14607 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 8424 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
41.900 €
Мини багер
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
41.900 €
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
мини багер Giant g2300 hd мини багер Giant g2300 hd
2
Контактирајте го продавачот
41.989 €
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
42.533 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2017 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Мини багер
Година 2022 Километража 39 м/ч Сила
Германија, De-87640 Biessenhofen
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2018 Километража Сила
Германија, De-92536 Pfreimd
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи