Филтри -

Градежни машини Mitsubishi од Кина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Mitsubishi од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.350 €
Камион-мешалка
Година 2016 Километража 2400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
камион-мешалка Mitsubishi Fuso камион-мешалка Mitsubishi Fuso камион-мешалка Mitsubishi Fuso
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.380 €
Камион-мешалка
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.230 €
Камион-мешалка
Година 2013 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.230 €
Камион-мешалка
Година 2013 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Kato Модел NK-500E Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 42 м Дофаќач 11 м Носивост 42000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина на подигање на товар 50 м/мин Брзина 60 км/ч
Година 04/2011 Километража 3200 км Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се