Филтри -

Градежни машини Mitsubishi

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Градежни машини Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража 6974 м/ч Сила
Холандија, Deurne Region
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Евро Euro 2
Година 2000-06 Километража 3643 м/ч Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2016 Километража 43903 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража 1134 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, Malaga
мини багер Mitsubishi MM08B
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
95.500 € Без ДДВ
Вакуум багер
Година 06/2010 Километража 37400 км Сила
Полска, Niwy
ново возило со дигалка со корпа Mitsubishi DA328 ForSte ново возило со дигалка со корпа Mitsubishi DA328 ForSte
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 16 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража 1327 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 2815 Snake Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 15 м Носивост 230 кг
Година 2011 Километража 71800 км Сила
Полска, Otmuchów
Контактирајте го продавачот
7.229 € GBP 6.250 GBP
Багер гасеничар
Година 1991 Километража Сила
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Kato Модел NK-250E
Година 1987 Километража 212617 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.750 €
Камион-мешалка
Година 2016 Километража 2400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MX290 EX Висина на подигање 29.29 м Носивост 300 кг
Година 2018 Километража 55353 км Сила
Обединето Кралство, Manchester, Greater Manchester
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2017 Километража 1000 м/ч Сила
Украина
камион-мешалка Mitsubishi Fuso камион-мешалка Mitsubishi Fuso камион-мешалка Mitsubishi Fuso
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 35 м
Година 01/1992 Километража 92364 км Сила
Холандија, Den Bosch ('s-Hertogenbosch)
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.690 €
Камион-мешалка
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 35 м
Година 01/1992 Километража 92364 км Сила
Холандија, Den Bosch ('s-Hertogenbosch)
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел DA328 Висина на подигање 28 м Носивост 225 кг
Година 2012 Километража 39950 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
110.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Theo Висина на подигање 23 м
Година 2022 Километража 15400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 26JH Висина на подигање 26 м Носивост 230 кг
Година 2014 Километража Сила
Ирска, Ashbourne, Meath
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.570 €
Камион-мешалка
Година 2013 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се