Филтри -

Градежни машини Mikasa од Белорусија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Mikasa од Белорусија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови вибро плоча Mikasa MVC-F60H-VAS
1
Контактирајте го продавачот
1.375 US$ EUR ≈ 1.182 €
Вибро плоча
Година 2021 Километража Сила 2.4 kW
Белорусија, Минск
нови вибро плоча Mikasa MVH-R60HA
1
Контактирајте го продавачот
2.500 US$ EUR ≈ 2.148 €
Вибро плоча
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови вибро набивач Mikasa MTX-80
1
Контактирајте го продавачот
2.500 US$ EUR ≈ 2.148 €
Вибро набивач
Година 2021 Километража Сила 2.7 kW
Белорусија, Минск
вибро набивач Mikasa MTX-70E вибро набивач Mikasa MTX-70E вибро набивач Mikasa MTX-70E
3
Контактирајте го продавачот
1.900 US$ EUR ≈ 1.633 €
Вибро набивач
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.586 €
Вибро плоча
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
5.900 US$ EUR ≈ 5.070 €
Вибро плоча
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
2.450 US$ EUR ≈ 2.105 €
Вибро набивач
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
нови вибро плоча Mikasa MVH-128GH нови вибро плоча Mikasa MVH-128GH нови вибро плоча Mikasa MVH-128GH
3
Контактирајте го продавачот
3.200 US$ EUR ≈ 2.750 €
Вибро плоча
Година 2021 Километража Сила 3.6 kW
Белорусија, Минск
нови вибро плоча Mikasa MVH-408DSZ
1
Контактирајте го продавачот
9.580 US$ EUR ≈ 8.232 €
Вибро плоча
Година 2021 Километража Сила 6.7 kW
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
6.600 US$ EUR ≈ 5.672 €
Вибро плоча
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
1.590 US$ EUR ≈ 1.366 €
Вибро набивач
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се