Филтри -

Градежни машини Mi-Jack

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Mi-Jack: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
190.000 €
Портален кран
Година 2003 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
190.900 € UAH 5.822.000 UAH
Портален кран
Висина на подигање 10.5 м Носивост 45500 кг
Година 2003 Километража 4722 м/ч Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се