Филтри -

Градежни машини Merlo од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Merlo од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Фабрика за бетон
Година Километража 7744 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2012 Километража 201 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
82.000 €
Камион-мешалка
Година 2020 Километража 157 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
76.000 €
Камион-мешалка
Година 2022 Километража Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион-мешалка
Година 1986 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион-мешалка
Година 1989 Километража 3705 м/ч Сила
Италија, Rome
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се