Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Унгарија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

35 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
103.700 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 34000 кг
Година 2017 Километража 224600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража 61000 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража 61000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 1999 Километража 56200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 98000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
101.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2006 Километража 438000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Носивост 14000 кг
Година 2007-02-29 Километража 447000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
293.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран Palfinger Sany Модел PK 78002+Jib
Година 2015-06 Километража 134554 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
62.850 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година 1996-06 Километража 217000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20 м
Година 01/2005 Километража 61000 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 1992-06 Километража 332000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел T170 Висина на подигање 17 м
Година 2002 Километража 240978 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
74.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел WT 170
Година 2007 Километража 83000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел J350TA Дофат на стрела 50 м Носивост 365 кг
Година 2000 Километража 604912 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел WTB220 Висина на подигање 22 м
Година 2008 Километража 109195 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
300.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Висина на подигање 32.6 м
Година 2015-06 Километража 134554 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
63.300 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2000-02 Километража 278551 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.100 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Steiger K130 Висина на подигање 13 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 75300 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 70 м
Година 1999 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
38.400 € HUF 14.900.000 HUF
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 12/2006 Километража 335110 км Сила
Унгарија, Vámosszabadi
Контактирајте го продавачот
10.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 1
Година 1993-05 Километража 69000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 01/2017 Километража 12 км Сила
Унгарија, Szfvár
Контактирајте го продавачот
153.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 06/2023 Километража 40000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
83.800 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Носивост 14000 кг
Година 2011-11-25 Километража 235000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење со кран
Година 1992 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се