Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Турција

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

35 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
257.500 US$ EUR ≈ 242.800 €
Пумпа за бетон
Година 2013 Километража 89705 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
127.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 05/2012 Километража 223883 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
140.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 203675 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
370.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 06/2017 Километража 64000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 06/2006 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
370.000 €
Пумпа за бетон
Година 06/2017 Километража 60000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
200.000 €
Пумпа за бетон
Модел ECP52CS 5RZ
Година 11/2006 Километража 732000 км Сила
Турција, İstanbul
пумпа за бетон Schwing  на шасија Mercedes-Benz 2641 Schwing 34 Meter
1
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Пумпа за бетон
Година 02/2004 Километража 482000 км Сила
Турција, Yenisehir
Контактирајте го продавачот
77.900 €
Камион-мешалка
Година 2017-11 Километража 184000 км Сила
Турција, Yenisehir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година Километража 7000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
293.900 € TRY 8.500.000 TRY
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2014 Километража 284538 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
137.500 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Модел 2022
Година 04/2022 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
319.900 € TRY 9.250.000 TRY
Пумпа за бетон
Година 2015 Километража 124000 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
88.870 € TRY 2.570.000 TRY
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 425000 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 07/2014 Километража 70000 км Сила
Турција, Çekmeköy İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел ECP 37 CX5
Година 09/2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 9500 кг
Година 06/2012 Километража 371000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 8500 кг
Година 06/2012 Километража 375000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Мешалка за бетон
Година 06/2010 Километража 25 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 2014 MODEL 56 METER PUTZMEİSTER
Година 06/2014 Километража 54183 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 2015 MODEL 38 METER JUNJİN
Година 06/2015 Километража 85776 км Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се