Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Словачка

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2005 Километража 348000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Пумпа за бетон
Година 1971 Километража Сила
Словачка, Trstin
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
77.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 05/2018 Километража 39600 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 10/2008 Километража 87583 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 10/2008 Километража 87583 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 1
Година 1995 Километража 87764 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
168.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2017-02-15 Километража 163803 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 410000 км Сила
Словачка, Križovany nad Dudváhom
Контактирајте го продавачот
48.690 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 20610 кг
Година 2010 Километража 370000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
45.833 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 1/2000 Километража Сила
Словачка, Bratislava 3 - Nové Mesto
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се