Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Швајцарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 23100 кг
Година 2018 Километража 78642 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2008-05 Километража 214000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
63.600 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 17700 кг
Година 2014 Километража 213709 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
60.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 23150 кг
Година 2014 Километража 212253 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 1
Година 1993-05 Километража 69000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
61.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 22600 кг
Година 2014-03-05 Километража 199791 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се